9B – 129.2m²

Don Shtjefën Kurti Pristina XK, Prishtinë 10000

Detajet

Updated on 17 Prill, 2022 at 3:24 pm
 • ID: 9B
 • Sipërfaqja: 129.2m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Sallon dhe Kuzhinë: 1
 • Banjo: 3
 • Tipi: B
 • Statusi: E shitur

Përmbledhje

 • Qëndrimi Ditor dhe Kuzhina  32.6m2
 • Koridori 11.3m2
 • Dhomë gjumi 16.0m2
 • Dhomë gjumi 15.8m2
 • Dhomë gjumi 13.0m2
 • Banjo 4.9m2
 • Banjo 3.8m2
 • WC 2.1m2
 • Terasë 7.3m2
 • Terasë 5.1m2
 • Kati 2

Shkarko planin 2D

9b02

Përshkrimi

ID: 9B
 • B
 • Tipi
 • 129.2m²
 • 1
 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjo
 • 9B
 • ID

Plani dhe Pozicioni

Përshkrimi:

Kalkulatori

/muaj
 • Participimi dhe Interesi
%

Compare listings

Compare