7B – 55.2m²

Don Shtjefën Kurti Pristina XK, Prishtinë 10000

Detajet

Updated on 17 Prill, 2022 at 2:34 pm
 • ID: 7B
 • Sipërfaqja: 55.2m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Sallon dhe Kuzhinë: 1
 • Banjo: 1
 • Tipi: B
 • Statusi: Për shitje

Përmbledhje

 • Qëndrimi Ditor dhe Kuzhina: 26.2m²
 • Koridori: 2.4m²
 • Banjo: 4.0m² 
 • Dhoma e gjumit: 11.4m² 
 • Terasa: 3.8m² 
 • Kati: 2

Shkarko planin 2D

7b02

Përshkrimi

ID: 7B
 • B
 • Tipi
 • 55.2m²
 • 1
 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 7B
 • ID

Plani dhe Pozicioni

image

Përshkrimi:

Kalkulatori

/muaj
 • Participimi dhe Interesi
%

Compare listings

Compare