7A – 98.7m²

Don Shtjefën Kurti Pristina XK, Prishtinë 10000

Detajet

Updated on 15 Prill, 2022 at 11:17 pm
 • ID: 7A
 • Sipërfaqja: 98.7m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Sallon dhe Kuzhinë: 1
 • Banjo: 2
 • Tipi: A
 • Statusi: Për shitje

Përmbledhje

 • Qëndrimi Ditor dhe Kuzhina 27.8m²,
 • Koridori 12.1m²,
 • Dhomë gjumi 13.2m²,
 • Dhomë gjumi 10.3m²,
 • Dhomë gjumi 9.1m²,
 • Banjo 3.4m²,
 • WC 2.4m²,
 • Terasë 8.4m²,
 • Kati 1

Shkarko planin 2D

07-A
Baza - Kati 1

Përshkrimi

ID: 7A
 • A
 • Tipi
 • 98.7m²
 • 1
 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 7A
 • ID

Plani dhe Pozicioni

image

Përshkrimi:

Kalkulatori

/muaj
 • Participimi dhe Interesi
%

Compare listings

Compare