5A – 83.2m²

Don Shtjefën Kurti Pristina XK, Prishtinë 10000

Detajet

Updated on 15 Prill, 2022 at 11:18 pm
 • ID: 5A
 • Sipërfaqja: 83.2m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Sallon dhe Kuzhinë: 1
 • Banjo: 2
 • Tipi: A
 • Statusi: Për shitje

Përmbledhje

 • Qëndrimi Ditor dhe Kuzhina: 27.4m2  
 • Koridori: 7.5m²  
 • Dhomë gjumi: 15.0m²  
 • Dhomë gjumi: 12.7m²
 • Banjo: 4.1m² 
 • WC: 1.9m²
 • Terasë: 2.7m²
 • Kati: 1

Shkarko planin 2D

5A - Plani 2D
Baza - Kati 1

Përshkrimi

ID: 5A
 • A
 • Tipi
 • 83.2m²
 • 1
 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 5A
 • ID

Plani dhe Pozicioni

image

Përshkrimi:

Kalkulatori

/muaj
 • Participimi dhe Interesi
%

Compare listings

Compare