50B – 125.4m²

Don Shtjefën Kurti Pristina XK, Prishtinë 10000

Detajet

Updated on 14 Prill, 2022 at 8:42 pm
 • ID: 50B
 • Sipërfaqja: 125.4m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Sallon dhe Kuzhinë: 1
 • Banjo: 2
 • Tipi: B
 • Statusi: Për shitje

Përmbledhje

 • Qëndrimi Ditor dhe Kuzhina: 45.0m²  
 • Koridori: 10.4m²
 • Dhomë gjumi: 18.9m² 
 • Dhomë gjumi: 14.6m²   
 • Dhomë gjumi: 11.9m²   
 • Banjo: 4.2m² 
 • WC: 3.1m²
 • Terasë: 109.0m²
 • Kati: 10

Shkarko planin 2D

50B02

Përshkrimi

ID: 50B
 • B
 • Tipi
 • 125.4m²
 • 1
 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 50B
 • ID

Plani dhe Pozicioni

image

Përshkrimi:

Kalkulatori

/muaj
 • Participimi dhe Interesi
%

Compare listings

Compare