50A – 141.4m²

Don Shtjefën Kurti Pristina XK, Prishtinë 10000

Detajet

Updated on 17 Prill, 2022 at 1:54 pm
 • ID: 50A
 • Sipërfaqja: 141.4m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Sallon dhe Kuzhinë: 1
 • Banjo: 3
 • Tipi: A
 • Statusi: Për shitje

Përmbledhje

 • Qëndrimi Ditor dhe Kuzhina: 44.6m²  
 • Holli: 5.4m²
 • Koridori: 7.7m²
 • Dhomë gjumi: 22.2m² 
 • Dhomë gjumi: 15.7m²   
 • Dhomë gjumi: 12.5m²   
 • Banjo: 4.1m² 
 • Banjo: 3.5m² 
 • WC: 1.7m²
 • Terasë: 3.6m²
 • Kulmi rrafshët: 78.4m²
 • Kati: 10

Shkarko planin 2D

50A02

Përshkrimi

ID: 50A
 • A
 • Tipi
 • 141.4m²
 • 1
 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjo
 • 50A
 • ID

Plani dhe Pozicioni

image

Përshkrimi:

Kalkulatori

/muaj
 • Participimi dhe Interesi
%

Compare listings

Compare