Detajet

Updated on 14 Prill, 2022 at 8:21 pm
 • ID: 48A
 • Sipërfaqja: 116.2m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Sallon dhe Kuzhinë: 1
 • Banjo: 2
 • Tipi: A
 • Statusi: Për shitje

Përmbledhje

 • Qëndrimi Ditor dhe Kuzhina: 35.6m²  
 • Koridori: 16.7m²  
 • Dhomë gjumi: 15.1m²  
 • Dhomë gjumi: 13.8m² 
 • Dhomë gjumi: 8.9m² 
 • Banjo: 3.8m² 
 • WC: 1.8m² 
 • Terasë: 6.8m²
 • Terasë: 3.3m²
 • Kati: 9

Shkarko planin 2D

48-A
A.02.13 BAZA E KATIT 9

Përshkrimi

ID: 48A
 • A
 • Tipi
 • 116.2m²
 • 1
 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 48A
 • ID

Lokacioni

  Plani dhe Pozicioni

  image

  Përshkrimi:

  Kalkulatori

  /muaj
  • Participimi dhe Interesi
  %

  Compare listings

  Compare