47A – 112.1m²

Don Shtjefën Kurti Pristina XK, Prishtinë 10000

Detajet

Updated on 15 Prill, 2022 at 11:12 pm
 • ID: 47a
 • Sipërfaqja: 112.1m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Sallon dhe Kuzhinë: 1
 • Banjo: 2
 • Tipi: A
 • Statusi: Për shitje

Përmbledhje

 • Qëndrimi Ditor dhe Kuzhina  34.5m²  
 • Koridori: 7.9m²
 • Dhomë gjumi: 18.7m² 
 • Dhomë gjumi: 13.5m²
 • Dhomë gjumi: 11.2m²
 • Banjo: 4.1m²
 • Banjo: 3.0m² 
 • Terasë: 16.4m²
 • Terasë: 4.0m²
 • Terasë: 2.7m²
 • Kati: 9

Shkarko planin 2D

Baza - Kati 9
47-A

Përshkrimi

ID: 47a
 • A
 • Tipi
 • 112.1m²
 • 1
 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 47a
 • ID

Plani dhe Pozicioni

image

Përshkrimi:

Kalkulatori

/muaj
 • Participimi dhe Interesi
%

Compare listings

Compare