44B – 94.3m²

Don Shtjefën Kurti Pristina XK, Prishtinë 10000

Detajet

Updated on 17 Prill, 2022 at 1:58 pm
 • ID: 44B
 • Sipërfaqja: 94.3m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Sallon dhe Kuzhinë: 1
 • Banjo: 2
 • Tipi: B
 • Statusi: Për shitje

Përmbledhje

 • Qëndrimi Ditor dhe Kuzhina: 28.6m²  
 • Koridori: 9.3m²  
 • Dhomë gjumi: 18.1m²  
 • Dhomë gjumi: 16.6m² 
 • Banjo: 3.4m² 
 • Banjo: 4.2m² 
 • Terasë: 10.4m²
 • Kati: 9

Shkarko planin 2D

44B02

Përshkrimi

ID: 44B
 • B
 • Tipi
 • 94.3m²
 • 1
 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 44B
 • ID

Plani dhe Pozicioni

image

Përshkrimi:

Kalkulatori

/muaj
 • Participimi dhe Interesi
%

Compare listings

Compare