44A – 82.0m²

Don Shtjefën Kurti Pristina XK, Prishtinë 10000

Detajet

Updated on 17 Prill, 2022 at 3:37 pm
 • ID: 44A
 • Sipërfaqja: 82.0m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Sallon dhe Kuzhinë: 1
 • Banjo: 2
 • Tipi: A
 • Statusi: Për shitje

Përmbledhje

 • Qëndrimi Ditor dhe Kuzhina: 28.0m2  
 • Koridori: 7.7m2  
 • Dhomë gjumi: 13.6m2  
 • Dhomë gjumi: 12.3m2    
 • Banjo: 4.4m2  
 • Banjo: 3.6m2    
 • Terasë: 18.9m2 
 • Kati: 8

Shkarko planin 2D

44a02

Përshkrimi

ID: 44A
 • A
 • Tipi
 • 82.0m²
 • 1
 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 44A
 • ID

Plani dhe Pozicioni

image

Përshkrimi:

Kalkulatori

/muaj
 • Participimi dhe Interesi
%

Compare listings

Compare