42A – 85.1m²

Don Shtjefën Kurti Pristina XK, Prishtinë 10000

Detajet

Updated on 14 Prill, 2022 at 8:48 pm
 • ID: 42A
 • Sipërfaqja: 85.1m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Sallon dhe Kuzhinë: 1
 • Banjo: 1
 • Tipi: A
 • Statusi: Për shitje

Përmbledhje

 • Qëndrimi Ditor dhe Kuzhina: 29.3m2  
 • Koridori: 8.5m2  
 • Dhomë gjumi: 14.9m2  
 • Dhomë gjumi: 10.3m2    
 • Banjo: 4.1m2 
 • WC: 1.6m2   
 • Terasë: 3.6m2
 • Kati: 7

Shkarko planin 2D

42A02

Përshkrimi

ID: 42A
 • A
 • Tipi
 • 85.1m²
 • 1
 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 42A
 • ID

Plani dhe Pozicioni

image

Përshkrimi:

Kalkulatori

/muaj
 • Participimi dhe Interesi
%

Compare listings

Compare