41A – 84.3m²

Don Shtjefën Kurti Pristina XK, Prishtinë 10000

Detajet

Updated on 17 Prill, 2022 at 2:04 pm
 • ID: 41A
 • Sipërfaqja: 84.3m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Sallon dhe Kuzhinë: 1
 • Banjo: 2
 • Tipi: A
 • Statusi: Për shitje

Përmbledhje

 • Qëndrimi Ditor dhe Kuzhina: 29.2m²  
 • Koridori: 8.0m²
 • Dhomë gjumi: 15.1m² 
 • Dhomë gjumi: 13.8m²   
 • Banjo: 3.8m² 
 • WC: 1.8m²
 • Kati: 7

Shkarko planin 2D

41A02

Përshkrimi

ID: 41A
 • A
 • Tipi
 • 84.3m²
 • 1
 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 41A
 • ID

Plani dhe Pozicioni

image

Përshkrimi:

Kalkulatori

/muaj
 • Participimi dhe Interesi
%

Compare listings

Compare