3B – 81.0m²

Don Shtjefën Kurti Pristina XK, Prishtinë 10000

Detajet

Updated on 15 Prill, 2022 at 11:16 pm
 • ID: 3B
 • Sipërfaqja: 81.0m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Sallon dhe Kuzhinë: 1
 • Banjo: 1
 • Tipi: B
 • Statusi: Për shitje

Përmbledhje

 • Qëndrimi Ditor dhe Kuzhina 29.3m2
 • Koridori 7.4m2
 • Dhomë gjumi 14.9m2
 • Dhomë gjumi 9.3m2
 • Banjo 4.0m2
 • WC 1.6m2
 • Terasë 3.3m2
 • Kati 1

Shkarko planin 2D

Baza - Kati 1
03-B

Përshkrimi

ID: 3B
 • B
 • Tipi
 • 81.0m²
 • 1
 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 3B
 • ID

Plani dhe Pozicioni

image

Përshkrimi:

Kalkulatori

/muaj
 • Participimi dhe Interesi
%

Compare listings

Compare