39B – 113.8m²

Don Shtjefën Kurti Pristina XK, Prishtinë 10000

Detajet

Updated on 17 Prill, 2022 at 3:55 pm
 • ID: 39B
 • Sipërfaqja: 113.8m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Sallon dhe Kuzhinë: 1
 • Banjo: 2
 • Tipi: B
 • Statusi: Për shitje

Përmbledhje

 • Qëndrimi Ditor dhe Kuzhina  36.3m2  
 • Koridori: 10.4m²
 • Dhomë gjumi:15.4m²
 • Dhomë gjumi: 14.2m²
 • Dhomë gjumi: 11.7m²
 • Banjo: 4.9m²
 • Banjo: 4.0m²
 • Terasë: 16.3m²
 • Kati: 8

Shkarko planin 2D

39b02

Përshkrimi

ID: 39B
 • B
 • Tipi
 • 113.8m²
 • 1
 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 39B
 • ID

Plani dhe Pozicioni

image

Përshkrimi:

Kalkulatori

/muaj
 • Participimi dhe Interesi
%

Compare listings

Compare