39A – 102.6m²

Don Shtjefën Kurti Pristina XK, Prishtinë 10000

Detajet

Updated on 17 Prill, 2022 at 1:50 pm
 • ID: 39A
 • Sipërfaqja: 102.6m
 • Dhoma gjumi: 3
 • Sallon dhe Kuzhinë: 1
 • Banjo: 2
 • Tipi: A
 • Statusi: Për shitje

Përmbledhje

 • Qëndrimi Ditor dhe Kuzhina: 26.8m2  
 • Koridori: 9.1m2  
 • Dhomë gjumi: 17.4m2  
 • Dhomë gjumi: 12.7m2  
 • Dhomë gjumi: 11.4m2  
 • Banjo: 3.9m2  
 • WC: 2.1m2    
 • Terasë: 8.3m2 
 • Terasë: 2.7m2 
 • Kati: 7

Shkarko planin 2D

39A02

Përshkrimi

ID: 39A
 • A
 • Tipi
 • 102.6m
 • 1
 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 39A
 • ID

Plani dhe Pozicioni

image

Përshkrimi:

Kalkulatori

/muaj
 • Participimi dhe Interesi
%

Compare listings

Compare