36A – 106.4m²

Don Shtjefën Kurti Pristina XK, Prishtinë 10000

Detajet

Updated on 17 Prill, 2022 at 3:31 pm
 • ID: 36A
 • Sipërfaqja: 106.4m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Sallon dhe Kuzhinë: 1
 • Banjo: 2
 • Tipi: A
 • Statusi: Për shitje

Përmbledhje

 • Qëndrimi Ditor dhe Kuzhina: 31.3m2  
 • Koridori: 10.4m2  
 • Dhomë gjumi: 16.7m2  
 • Dhomë gjumi: 13.2m2  
 • Dhomë gjumi: 11.9m2  
 • Banjo: 4.4m2  
 • Banjo: 4.0m2    
 • Terasë: 19.1m2 
 • Terasë: 18.9m2 
 • Kati: 6

Shkarko planin 2D

36a02

Përshkrimi

ID: 36A
 • A
 • Tipi
 • 106.4m²
 • 1
 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 36A
 • ID

Plani dhe Pozicioni

image

Përshkrimi:

Kalkulatori

/muaj
 • Participimi dhe Interesi
%

Compare listings

Compare