35A – 111m²

Don Shtjefën Kurti Pristina XK, Prishtinë 10000

Detajet

Updated on 17 Prill, 2022 at 3:49 pm
 • ID: 35A
 • Sipërfaqja: 111m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Sallon dhe Kuzhinë: 1
 • Banjo: 2
 • Tipi: A
 • Statusi: Për shitje

Përmbledhje

 • Qëndrimi Ditor dhe Kuzhina: 26.8m²
 • Koridori: 11.5m²
 • Dhomë gjumi: 18.0m²
 • Dhomë gjumi: 15.0m²
 • Dhomë gjumi: 11.4m²
 • Banjo: 3.9m²
 • Banjo: 3.9m²
 • Terasë: 24.1m²
 • Terasë: 2.7m²
 • Kati: 7

Shkarko planin 2D

35a02

Përshkrimi

ID: 35A
 • A
 • Tipi
 • 111m²
 • 1
 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 35A
 • ID

Plani dhe Pozicioni

image

Përshkrimi:

Kalkulatori

/muaj
 • Participimi dhe Interesi
%

Compare listings

Compare