32B – 80.06m²

Don Shtjefën Kurti Pristina XK, Prishtinë 10000

Detajet

Updated on 14 Prill, 2022 at 8:37 pm
 • ID: 32B
 • Sipërfaqja: 80.06m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Sallon dhe Kuzhinë: 1
 • Banjo: 1
 • Tipi: B
 • Statusi: Për shitje

Përmbledhje

 • Qëndrimi Ditor dhe Kuzhina: 28.2m²  
 • Koridori: 7.5m²  
 • Dhomë gjumi: 14.9m²  
 • Dhomë gjumi: 11.2m² 
 • Banjo: 4.0m² 
 • Terasë: 3.3m²
 • Kati: 7

Shkarko planin 2D

32B02

Përshkrimi

ID: 32B
 • B
 • Tipi
 • 80.06m²
 • 1
 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 32B
 • ID

Plani dhe Pozicioni

image

Përshkrimi:

Kalkulatori

/muaj
 • Participimi dhe Interesi
%

Compare listings

Compare