31B – 74.0m²

Don Shtjefën Kurti Pristina XK, Prishtinë 10000

Detajet

Updated on 17 Prill, 2022 at 3:53 pm
 • ID: 31B
 • Sipërfaqja: 74.0m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Sallon dhe Kuzhinë: 1
 • Banjo: 2
 • Tipi: B
 • Statusi: Për shitje

Përmbledhje

 • Qëndrimi Ditor dhe Kuzhina: 24.2m²  
 • Koridori: 7.4m²
 • Dhomë gjumi: 15.0m²  
 • Dhomë gjumi: 9.0m²   
 • Banjo: 3.7m²
 • Terasë: 3.3m²
 • Kati: 7

Shkarko planin 2D

31b02

Përshkrimi

ID: 31B
 • B
 • Tipi
 • 74.0m²
 • 1
 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 31B
 • ID

Plani dhe Pozicioni

image

Përshkrimi:

Kalkulatori

/muaj
 • Participimi dhe Interesi
%

Compare listings

Compare