31A – 79.2m²

Don Shtjefën Kurti Pristina XK, Prishtinë 10000

Detajet

Updated on 17 Prill, 2022 at 3:28 pm
 • ID: 31A
 • Sipërfaqja: 79.2m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Sallon dhe Kuzhinë: 1
 • Banjo: 1+1
 • Tipi: A
 • Statusi: Për shitje

Përmbledhje

 • Qëndrimi Ditor dhe Kuzhina: 29m²
 • Koridori: 7.1m²
 • Banjo: 3.5m² 
 • Depo: 2.2m² 
 • 2 Dhoma gjumi: 14.6m² / 10.8m² 
 • 2 Terasa: 22.3m²  
 • Kati: 5

Shkarko planin 2D

31a02

Përshkrimi

ID: 31A
 • A
 • Tipi
 • 79.2m²
 • 1
 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1+1
 • Banjo
 • 31A
 • ID

Plani dhe Pozicioni

Përshkrimi:

Kalkulatori

/muaj
 • Participimi dhe Interesi
%

Compare listings

Compare