26A – 58.0m²

Don Shtjefën Kurti Pristina XK, Prishtinë 10000

Detajet

Updated on 15 Prill, 2022 at 11:10 pm
 • ID: 26a
 • Sipërfaqja: 58.0m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Sallon dhe Kuzhinë: 1
 • Banjo: 1
 • Tipi: A
 • Statusi: Për shitje

Përmbledhje

 • Qëndrimi Ditor dhe Kuzhina: 24.8m²  
 • Koridori: 5.3m² 
 • Dhomë gjumi: 13.4m² 
 • Banjo: 3.9m²
 • Terasë: 2.4m²
 • Kati: 4

Shkarko planin 2D

26-A - Plani 2D
Baza - Kati 4

Përshkrimi

ID: 26a
 • A
 • Tipi
 • 58.0m²
 • 1
 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 26a
 • ID

Plani dhe Pozicioni

image

Përshkrimi:

Kalkulatori

/muaj
 • Participimi dhe Interesi
%

Compare listings

Compare