24A – 83.9m²

Don Shtjefën Kurti Pristina XK, Prishtinë 10000

Detajet

Updated on 15 Prill, 2022 at 11:20 pm
 • ID: 24A
 • Sipërfaqja: 83.9m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Sallon dhe Kuzhinë: 1
 • Banjo: 2
 • Tipi: A
 • Statusi: Për shitje

Përmbledhje

 • Qëndrimi Ditor dhe Kuzhina: 28.3m2  
 • Koridori: 10.3m²  
 • Dhomë gjumi: 14.7m²  
 • Dhomë gjumi: 12.1m²
 • Banjo: 4.0m² 
 • WC: 2.1m²
 • Kulm i rrafshët: 24.6m²
 • Kati: 4

Shkarko planin 2D

24-A
Baza - Kati 4

Përshkrimi

ID: 24A
 • A
 • Tipi
 • 83.9m²
 • 1
 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 24A
 • ID

Plani dhe Pozicioni

image

Përshkrimi:

Kalkulatori

/muaj
 • Participimi dhe Interesi
%

Compare listings

Compare