Detajet

Updated on 15 Prill, 2022 at 11:21 pm
 • ID: 23A
 • Sipërfaqja: 58.4m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Sallon dhe Kuzhinë: 1
 • Banjo: 1
 • Tipi: A
 • Statusi: Për shitje

Përmbledhje

 • Qëndrimi Ditor dhe Kuzhina: 24.2m²  
 • Koridori: 4.4m²  
 • Dhomë gjumi: 14.0m²  
 • Banjo: 4.0m² 
 • Terasë: 2.7m²
 • Kati: 4

Shkarko planin 2D

23-A
Baza - Kati 4

Përshkrimi

ID: 23A
 • A
 • Tipi
 • 58.4m²
 • 1
 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 23A
 • ID

Plani dhe Pozicioni

image

Përshkrimi:

Kalkulatori

/muaj
 • Participimi dhe Interesi
%

Compare listings

Compare