19A – 79.36m²

Don Shtjefën Kurti Pristina XK, Prishtinë 10000

Detajet

Updated on 25 Shtator, 2023 at 4:07 pm
 • ID: 19A
 • Sipërfaqja: 79.36m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Sallon dhe Kuzhinë: 1
 • Banjo: 1
 • Tipi: A
 • Statusi: Për shitje

Përmbledhje

 • Qëndrimi Ditor dhe Kuzhina: 29.8m²
 • Koridori: 7.2m²
 • Banjo: 3.8m² 
 • Dhoma gjumi: 14.2m² dhe 10.7m²
 • Terasa: 12.8m² dhe 2m²
 • Kati: 3

Shkarko planin 2D

19a02

Përshkrimi

ID: 19A
 • A
 • Tipi
 • 79.36m²
 • 1
 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 19A
 • ID

Plani dhe Pozicioni

image

Përshkrimi:

Kalkulatori

/muaj
 • Participimi dhe Interesi
%

Compare listings

Compare