16A – 121m²

Don Shtjefën Kurti Pristina XK, Prishtinë 10000

Detajet

Updated on 17 Prill, 2022 at 3:09 pm
 • ID: 16A
 • Sipërfaqja: 121m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Sallon dhe Kuzhinë: 1
 • Banjo: 2
 • Tipi: A
 • Statusi: Për shitje

Përmbledhje

 • Qëndrimi Ditor dhe Kuzhina: 29.7m²
 • Koridori: 11.2m²
 • 2 Banjo: 4.1m² 
 • 3 Dhoma gjumi: 11.m² / 14.8m² / 19.6m²
 • 2 Terasa: 4.2m² / 3.7m²
 • Kati: 2

Shkarko planin 2D

16a02

Përshkrimi

ID: 16A
 • A
 • Tipi
 • 121m²
 • 1
 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 16A
 • ID

Plani dhe Pozicioni

image

Përshkrimi:

Kalkulatori

/muaj
 • Participimi dhe Interesi
%

Compare listings

Compare