15B – 90.3m²

Don Shtjefën Kurti Pristina XK, Prishtinë 10000

Detajet

Updated on 17 Prill, 2022 at 2:19 pm
 • ID: 15B
 • Sipërfaqja: 90.3m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Sallon dhe Kuzhinë: 2
 • Banjo: 1
 • Tipi: B
 • Statusi: Për shitje

Përmbledhje

 • Qëndrimi Ditor dhe Kuzhina  29.2m2
 • Koridori 8.8m2
 • Dhomë gjumi 16.4m2
 • Dhomë gjumi 11.7m2
 • Banjo 4.2m2
 • WC 2.1m2
 • Terasa 4.4m2
 • Kati 3

Shkarko planin 2D

15B02

Përshkrimi

ID: 15B
 • B
 • Tipi
 • 90.3m²
 • 2
 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 15B
 • ID

Plani dhe Pozicioni

image

Përshkrimi:

Kalkulatori

/muaj
 • Participimi dhe Interesi
%

Compare listings

Compare