12A – 84.1m²

Don Shtjefën Kurti Pristina XK, Prishtinë 10000

Detajet

Updated on 15 Prill, 2022 at 11:08 pm
 • ID: 12A
 • Sipërfaqja: 84.1m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Sallon dhe Kuzhinë: 1
 • Banjo: 1
 • Tipi: A
 • Statusi: Për shitje

Përmbledhje

 • Qëndrimi Ditor dhe Kuzhina 30.4m2
 • Koridori 13.2m2
 • Dhomë gjumi 15.0m2
 • Dhomë gjumi 10.7m2
 • Banjo 4.1m2 WC 1.9m2
 • Kulm i rrafshët 22.9m2
 • Terasë 3.4m2
 • Kati 2

Shkarko planin 2D

Baza - Kati 2
12-A

Përshkrimi

ID: 12A
 • A
 • Tipi
 • 84.1m²
 • 1
 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 12A
 • ID

Plani dhe Pozicioni

image

Përshkrimi:

Kalkulatori

/muaj
 • Participimi dhe Interesi
%

Compare listings

Compare